Strona wykorzystuje pliki cookie. Pozostając na niej, akceptujesz naszą politykę prywatności.

20 marca przedszkolaki poszły do DK na seans filmowy w ramach projektu "Kino Przedszkole - Filmowe lekcje wychowawcze" - "Różnimy się od siebie i to jest ciekawe". Przedstawione treści były bardzo pouczające i przedstawiły dzieci w przyjemny sposób jak różnorodny jest świat, jego roślinność, zwierzęta i my ludzie. Obejrzane treści pokazały, że to co jest inne nie znaczy, że gorsze i, że nie należy oceniać kogoś z góry nie poznając go bliżej.