Strona wykorzystuje pliki cookie. Pozostając na niej, akceptujesz naszą politykę prywatności.

Nasze przedszkolaki jak co roku wybrały się do Urzędu Gminy z wielkanocnym kogucikiem i życzeniami, dzieci zaprezentowały radosne przedstawienie pełne muzyki, recytacji i śpiewu. Występ został przyjęty z dużym entuzjazmem przez burmistrza Grzegorza Dziubka, wiceprzewodniczącego Rady Miejskiej Michała Szafrańskiego oraz pracowników UG, którym serdecznie dziękujemy za przyjęcie nas z uśmiechem i gościnnością. Na zakończenie dzieci rozdały kartki świąteczne własnoręcznie wykonane i częstowały czekoladowymi jajeczkami. Dziękujemy Panu Burmistrzowi i wiceprzewodniczącemu RM za wręczenie naszym dzieciom słodkości i świątecznych upominków. Dla przedszkolaków była to ogromna radość.