" Czy Polak był w kosmosie"
30 kwietnia przedszkolaki odwiedziły kino „Muza”, wzięły udział w seansie filmowym w ramach projektu „Kino przedszkole filmowe lekcje wychowawcze dla dzieci”. Tematyką spotkania był kosmos, a dokładnie „ Czy Polak był w kosmosie”. Pani prowadząca wraz z przedszkolakami odkrywała tajniki kosmosu przybliżając zagadnienia dotąd nieznane naszym dzieciom.
Przedszkolaki odpowiadały na pytania, popisując się swoją wiedzą jaką posiadają na temat planet, odgadywały zagadki oraz rozwiązywały rebusy.