„PUCHATKI” SIEJĄ I SADZĄ ROŚLINKI
„PUCHATKI” SIEJĄ I SADZĄ ROŚLINKI
Wiosna to czas na poznawanie w praktyce takich pojęć jak sadzenie i sianie. To doskonała okazja zaciekawienia dzieci zjawiskami zachodzącymi w świecie przyrody. W tym celu przedszkolaki z grupy „Puchatki” założyły hodowlę roślin. Teraz codziennie będziemy mogli obserwować wzrost poszczególnych roślin: owsa, cebuli,
truskawek i bratków.